• Gratis afhalen en terugbrengen
  • Veilig betalen
  • Gratis verzending vanaf €24,99
  • Onze kinderbijslagdagen! 20% korting op de gehele kindercollectie! De korting wordt automatisch verrekend in de winkelwagen.
Zondag 19 maart 2017               
Zondag 2 april 2017        
Alkmaar Langestraat 109 12:00 - 17:00   Alkmaar Langestraat 109 12:00 - 17:00
Amersfoort Grote Haag 37 12:00 - 17:00   Almere-Buiten Philadelphiapad 40 12:00 - 17:00
Amsterdam W.v.Weldammelaan (WC.Gldp) 11 12:00 - 17:00   Amersfoort Grote Haag 37 12:00 - 17:00
Amsterdam Bilderdijkstraat 79 12:00 - 17:00   Amsterdam W.v.Weldammelaan (WC.Gldp) 11 12:00 - 17:00
Apeldoorn Mariastraat 30 12:00 - 17:00   Amsterdam Bilderdijkstraat 79 12:00 - 17:00
Arnhem Gele Rijdersplein 18 12:00 - 17:00   Apeldoorn Mariastraat 30 12:00 - 17:00
Bergen op Zoom v. Konijnenburgweg 63-73 12:00 - 17:00   Arnhem Gele Rijdersplein 18 12:00 - 17:00
Breda NAC Rat Verleghstraat 20 11:00 - 17:00   Bergen op Zoom v. Konijnenburgweg 63-73 12:00 - 17:00
Chaam Baarleseweg 46 10:00 - 17:00   Breda NAC Rat Verleghstraat 20 11:00 - 17:00
Delft Zuidpoort unit 1 12:00 - 17:00   Chaam Baarleseweg 46 10:00 - 17:00
Den Bosch Past . De Kroonstraat 130-134 12:00 - 17:00   Delft Zuidpoort unit 1 12:00 - 17:00
Den Haag Vlamingstraat 24 12:00 - 18:00   Den Bosch Past . De Kroonstraat 130-134 12:00 - 17:00
Dordrecht Johan de Wittstraat 164 12:00 - 17:00   Den Haag Vlamingstraat 24 12:00 - 18:00
Ede Brouwersstraat 26 12:00 - 17:00   Deventer Boreelplein 2 12:00 - 17:00
Eindhoven N.Brabantlaan 267 12:00 - 17:00   Dordrecht Johan de Wittstraat 164 12:00 - 17:00
Groningen Vismarkt/Soephuisstraat 27a 12:00 - 17:00   Ede Brouwersstraat 26 12:00 - 17:00
Gronsveld Burg. Frans Cortenraadstraat 2 12:00 - 17:00   Eindhoven N.Brabantlaan 267 12:00 - 17:00
Haarlem Kruisstraat 30 12:00 - 17:00   Gouda Kleiweg 20 12:00 - 17:00
Heerlen Homerusplein  (WC 't Loon) 12 12:00 - 17:00   Groningen Vismarkt/Soephuisstraat 27a 12:00 - 17:00
Helmond Veestraat 2b 12:00 - 17:00   Groningen Rijksweg 72 12:00 - 17:00
Hengelo Thiemsbrug 15 12:00 - 17:00   Gronsveld Burg. Frans Cortenraadstraat 2 12:00 - 17:00
Hoensbroek Markt 15-16 12:00 - 17:00   Haarlem Kruisstraat 30 12:00 - 17:00
Hoofddorp Polderplein 217 12:00 - 18:00   Heerlen Homerusplein  (WC 't Loon) 12 12:00 - 17:00
Houten Spoorhaag 109-111 12:00 - 17:00   Helmond Veestraat 2b 12:00 - 17:00
Leeuwarden De Centrale 26 12:00 - 17:00   Hengelo Thiemsbrug 15 12:00 - 17:00
Leidschendam Liguster 12 12:00 - 17:00   Hoofddorp Polderplein 217 12:00 - 18:00
Maastricht Tongerseweg (WC Carre) 57f 12:00 - 18:00   Houten Spoorhaag 109-111 12:00 - 17:00
Nieuwegein Makadocenter 17/18 12:00 - 17:00   Leeuwarden De Centrale 26 12:00 - 17:00
Nuenen Duivendijk 1a 12:00 - 17:00   Leidschendam Liguster 12 12:00 - 17:00
Rijswijk Prinses Beatrixlaan 927 12:00 - 17:00   Maastricht Tongerseweg (WC Carre) 57f 12:00 - 18:00
Roermond Hamstraat 5 13:00 - 17:00   Nieuwegein Makadocenter 17/18 12:00 - 17:00
Roosendaal Laan Van Brabant 7b 12:00 - 17:00   Nuenen Duivendijk 1a 12:00 - 17:00
Rotterdam Zuiderterras 140 12:00 - 17:00   Oosterhout-Nijm Rondweg 25 12:00 - 17:00
Rotterdam Watermanweg 331 12:00 - 17:00   Rijswijk Prinses Beatrixlaan 927 12:00 - 17:00
Rotterdam Binnenwegplein 20 1ste etage 12:00 - 17:30   Roermond Hamstraat 5 13:00 - 17:00
Tilburg Piusplein 46 12:00 - 17:00   Roosendaal Laan Van Brabant 7b 12:00 - 17:00
Utrecht Kanaleneiland Hammarskjöldhof 42a 12:00 - 17:00   Rotterdam Watermanweg 331 12:00 - 17:00
Venlo Maasstraat 4 12:00 - 18:00   Rotterdam Binnenwegplein 20 1ste etage 12:00 - 17:30
Zaandam Gedempte Gracht 3-3a 12:00 - 17:00   Rotterdam Zuiderterras 140 12:00 - 17:00
Zoetermeer Theaterplein 39 12:00 - 17:00   Schiedam Nieuwe Passage 8 12:00 - 17:00
Zoeterwoude Hoge Rijndijk 313f 12:00 - 17:00   Tiel Kleibergsestraat 10 12:00 - 17:00
            Tilburg Piusplein 46 12:00 - 17:00
Maandag 20 maart 2017           Utrecht Kanaleneiland Hammarskjöldhof 42a 12:00 - 17:00
Sittard Gruizenstraat 24 8:30 - 18:00   Venlo Maasstraat 4 12:00 - 18:00
            Vlaardingen Veerplein 134B 12:00 - 17:00
Zaterdag 25 maart 2017           Zaandam Gedempte Gracht 3-3a 12:00 - 17:00
Papendrecht Markt 167 9:00 - 22:00   Zoetermeer Theaterplein 39 12:00 - 17:00
            Zoeterwoude Hoge Rijndijk 313f 12:00 - 17:00
Zondag 26 maart 2017           Zwolle Deventerstraatweg 22 13:00 - 17:00
Alkmaar Langestraat 109 12:00 - 17:00            
Almelo Galerij 5 12:00 - 17:00   Woensdag 5 april 2017        
Amersfoort Grote Haag 37 12:00 - 17:00   Schagen Langestraat 5b 9:00 - 13:00
Amsterdam W.v.Weldammelaan (WC.Gldp) 11 12:00 - 17:00            
Amsterdam Bilderdijkstraat 79 12:00 - 17:00   Zondag 9 april 2017        
Apeldoorn Mariastraat 30 12:00 - 17:00   Alkmaar Langestraat 109 12:00 - 17:00
Apeldoorn Europaweg 168-170 12:00 - 17:00   Amersfoort Grote Haag 37 12:00 - 17:00
Arnhem Gele Rijdersplein 18 12:00 - 17:00   Amsterdam Bilderdijkstraat 79 12:00 - 17:00
Bergen op Zoom v. Konijnenburgweg 63-73 12:00 - 17:00   Amsterdam W.v.Weldammelaan (WC.Gldp) 11 12:00 - 17:00
Breda NAC Rat Verleghstraat 20 11:00 - 17:00   Apeldoorn Mariastraat 30 12:00 - 17:00
Chaam Baarleseweg 46 10:00 - 17:00   Arnhem Gele Rijdersplein 18 12:00 - 17:00
Delft Zuidpoort unit 1 12:00 - 17:00   Bergen op Zoom v. Konijnenburgweg 63-73 12:00 - 17:00
Den Bosch Past . De Kroonstraat 130-134 12:00 - 17:00   Breda NAC Rat Verleghstraat 20 11:00 - 17:00
Den Haag Vlamingstraat 24 12:00 - 18:00   Chaam Baarleseweg 46 10:00 - 17:00
Doetinchem Heezenpoort 2 12:00 - 17:00   Cuijk Grotestraat 97 12:00 - 17:00
Dordrecht Johan de Wittstraat 164 12:00 - 17:00   Delft Zuidpoort unit 1 12:00 - 17:00
Ede Brouwersstraat 26 12:00 - 17:00   Den Bosch Past . De Kroonstraat 130-134 12:00 - 17:00
Eindhoven N.Brabantlaan 267 12:00 - 17:00   Den Haag Vlamingstraat 24 12:00 - 18:00
Goes Ganzepoortstraat 28 13:00 - 17:00   Deventer Boreelplein 2 12:00 - 17:00
Gorinchem Arkelstraat 21 12:00 - 17:00   Dordrecht Johan de Wittstraat 164 12:00 - 17:00
Groningen Rijksweg 72 12:00 - 17:00   Ede Brouwersstraat 26 12:00 - 17:00
Groningen Vismarkt/Soephuisstraat 27a 12:00 - 17:00   Eindhoven N.Brabantlaan 267 12:00 - 17:00
Gronsveld Burg. Frans Cortenraadstraat 2 12:00 - 17:00   Groningen Vismarkt/Soephuisstraat 27a 12:00 - 17:00
Haarlem Kruisstraat 30 12:00 - 17:00   Gronsveld Burg. Frans Cortenraadstraat 2 12:00 - 17:00
Harlingen Kimswerderweg 50a 12:00 - 17:00   Haarlem Kruisstraat 30 12:00 - 17:00
Heerenveen Dracht 44 13:00 - 17:00   Harlingen Kimswerderweg 50a 12:00 - 17:00
Heerlen Homerusplein  (WC 't Loon) 12 12:00 - 17:00   Heerlen Homerusplein  (WC 't Loon) 12 12:00 - 17:00
Heerlen Hoogeweg 4 12:00 - 16:00   Helmond Veestraat 2b 12:00 - 17:00
Hellevoetsluis Moriaanseweg Oost 76B 12:00 - 17:00   Hengelo Thiemsbrug 15 12:00 - 17:00
Helmond Veestraat 2b 12:00 - 17:00   Hoofddorp Polderplein 217 12:00 - 18:00
Hengelo Thiemsbrug 15 12:00 - 17:00   Houten Spoorhaag 109-111 12:00 - 17:00
Hilversum Zeedijk 33 12:00 - 17:00   Leeuwarden De Centrale 26 12:00 - 17:00
Hoofddorp Polderplein 217 12:00 - 18:00   Leidschendam Liguster 12 12:00 - 17:00
Hoogvliet Binnenban 269 12:00 - 17:00   Maastricht Tongerseweg (WC Carre) 57f 12:00 - 18:00
Houten Spoorhaag 109-111 12:00 - 17:00   Nieuwegein Makadocenter 17/18 12:00 - 17:00
Kerkrade Nullanderstraat 102a 12:00 - 17:00   Nuenen Duivendijk 1a 12:00 - 17:00
Leeuwarden De Centrale 26 12:00 - 17:00   Rijswijk Prinses Beatrixlaan 927 12:00 - 17:00
Leiden Langegracht 5 12:00 - 17:00   Roermond Hamstraat 5 13:00 - 17:00
Leidschendam Liguster 12 12:00 - 17:00   Roosendaal Laan Van Brabant 7b 12:00 - 17:00
Lelystad De Promesse 50 12:00 - 17:00   Rotterdam Watermanweg 331 12:00 - 17:00
Maastricht Tongerseweg (WC Carre) 57f 12:00 - 18:00   Rotterdam Zuiderterras 140 12:00 - 17:00
Meerssen/Rothem Kuilenstraat (Au Ciel) 75 12:00 - 17:00   Rotterdam Binnenwegplein 20 1ste etage 12:00 - 17:30
Nieuwegein Makadocenter 17/18 12:00 - 17:00   Tilburg Piusplein 46 12:00 - 17:00
Nuenen Duivendijk 1a 12:00 - 17:00   Utrecht Kanaleneiland Hammarskjöldhof 42a 12:00 - 17:00
Oosterhout Nieuwe Bouwlingstraat 2b 1ste etage 12:00 - 17:00   Venlo Maasstraat 4 12:00 - 18:00
Oss Oostwal 194 12:00 - 17:00   Wijchen Spoorstraat 53-55 13:00 - 17:00
Raalte Westdorplaan 46 13:00 - 17:00   Zaandam Gedempte Gracht 3-3a 12:00 - 17:00
Rijswijk Prinses Beatrixlaan 927 12:00 - 17:00   Zoetermeer Theaterplein 39 12:00 - 17:00
Roermond Hamstraat 5 13:00 - 17:00   Zoeterwoude Hoge Rijndijk 313f 12:00 - 17:00
Roosendaal Laan Van Brabant 7b 12:00 - 17:00            
Rotterdam Binnenwegplein 20 1ste etage 12:00 - 17:30   Donderdag 13 april 2017        
Rotterdam Zuiderterras 140 12:00 - 17:00   Veenendaal Scheepjeshof 50 9:30 - 21:00
Rotterdam Watermanweg 331 12:00 - 17:00            
Schagen Langestraat 5b 12:00 - 17:00   Vrijdag 14 april 2017        
Sittard Gruizenstraat 24 12:00 - 17:00   Apeldoorn Europaweg 168-170 9:30 - 17:00
Terneuzen Noordstraat 18 13:00 - 17:00   Heerlen Homerusplein  (WC 't Loon) 12 9:30 - 18:00
Tilburg Piusplein 46 12:00 - 17:00   Hoogezand Sluiskade 35 9:30 - 19:00
Uden Mondriaanplein 27a 12:00 - 17:00   Raalte Westdorplaan 46 9:30 - 18:00
Utrecht Seinedreef 44a 12:00 - 17:00   Schagen Langestraat 5b 9:00 - 18:00
Utrecht Kanaleneiland Hammarskjöldhof 42a 12:00 - 17:00   Uden Mondriaanplein 27a 9:30 - 18:00
Veenendaal Scheepjeshof 50 12:00 - 17:00            
Venlo Maasstraat 4 12:00 - 18:00   Zondag 16 april 2017        
Venray Grote Markt 12 12:00 - 17:00   Amsterdam W.v.Weldammelaan (WC.Gldp) 11 gesloten    
Weert Beekstraat 66 13:00 - 17:00   Apeldoorn Europaweg 168-170 gesloten    
Zaandam Gedempte Gracht 3-3a 12:00 - 17:00   Bergen op Zoom v. Konijnenburgweg 63-73 12:00 - 17:00
Zoetermeer Theaterplein 39 12:00 - 17:00   Breda NAC Rat Verleghstraat 20 11:00 - 17:00
Zoeterwoude Hoge Rijndijk 313f 12:00 - 17:00   Chaam Baarleseweg 46 gesloten    
            Heerlen Homerusplein  (WC 't Loon) 12 gesloten    
            Helmond Veestraat 2b gesloten    
            Hoogezand Sluiskade 35 gesloten    
            Nuenen Duivendijk 1a gesloten    
            Roermond Hamstraat 5 gesloten    
            Roosendaal Laan Van Brabant 7b gesloten